Міжнародна рекрутингова компанія, що надає послуги з пошуку й підбору персоналу

Про компанію

PowerPact HR Consulting — міжнародна компанія, яка надає професійні послуги у сфері кадрового менеджменту транснаціональним і місцевим корпораціям.

PowerPact HR Consulting розпочала свою діяльність в Україні у 1995 році під торговою маркою ExecuSearch International. Багатий досвід роботи компанії, досконала репутація і фундаментальне знання ринку, набуті роками успішної діяльності, дозволяють нам успішно конкурувати з іншими компаніями подібного профілю у сфері рекрутингу та кадрового консалтингу. На сьогодні компанія є активним членом Американської Комерційної Палати та ЮНЕСКО. Компанія PowerPact HR Consulting надає своїм клієнтам комплексні рішення в області управління людськими ресурсами, включаючи аудит персоналу, виявлення потреби у навчанні, формування планів розвитку і організацію процесу навчання.

PowerPact HR Consulting надає професійні послуги з підбору персоналу. Наші кандидати обіймають провідні посади у різних сферах бізнесу, включаючи корпоративний менеджмент, сферу продажів та маркетингу, бухгалтерію та фінанси, інвестиції; працюють на адміністративних, технічних, дослідницьких посадах, в інформаційних технологіях, у таких галузях, як нафтогазова, фармацевтична, харчова, кондитерська, хімічна, товари широкого використання, поліграфічні послуги, готельне господарство, банки, високі технології.

PowerPact HR Consulting гарантує:

 1. Клієнтооріентований підхід — наші спеціалісти пропонують найкращі рішення кадрового питання, враховуючи інтереси клієнта.
 2. Індивідуальний підхід — підбір персоналу проводиться з урахуванням усіх особливостей і побажань замовника.
 3. Консультативний підхід — наші співробітники завжди проводять детальний аналіз кадрового діловодства, щоб з’ясувати організаційні потреби клієнта.
 4. Конфіденційність по відношенню до клієнтів і кандидатів — збереження і нерозголошення отриманої інформації про клієнта.
 5. Нестандартні рішення — розвиток і навчання кандидатів до високих стандартів клієнта.
 6. Оперативне інформування клієнта — надання інформації у найкоротші строки.

 

Вакансії

Рекомендаційні листи

* Логотипи та описи компаній розміщено відповідно до законодавства України про авторське право та за згодою власника бренду (торгової марки).

Наші клієнти

Новини

Як пройти стресову співбесіду

28.09.17, PowerPact HR Consulting

Для кандидатів стресове інтерв'ю залишається одним з найбільших кошмарів. Не дивлячись на те, що не всі вважають його хорошим способом для визначення стресостійкості претендентів, оскільки воно часто відлякує гідних кандидатів, близько 20% роботодавців використовують цей тип співбесід. На їхню думку, це допомагає провести більш ретельну перевірку кандидатів, ніж просте інтерв'ю, збір рекомендацій, виконання тестових завдань або бізнес-кейсів.

Більше


Перші кроки керівника в новому колективі

28.09.17, PowerPact HR Consulting

Коли ви стаєте керівником нового колективу, вам доведеться не тільки освоювати нову управлінську роль, але і оцінювати потенціал кожного співробітника, управляти командою і робочим процесом, розбиратися в уже існуючих проблемах і адаптуватися в колективі.

Більше


7 способів втратити пропозицію про роботу в останню хвилину

28.09.17, PowerPact HR Consulting

Іноді кандидати втрачають пропозицію про роботу в останній момент, успішно пройшовши всі етапи інтерв'ю і навіть домовившись про дату виходу. Кожен може втратити хорошу пропозицію, випадково помилившись або не до кінця продумавши наслідки своїх дій.

Більше


Більше

Контакти

 • +38 (044) 583-00-45

 • +38 (095) 836-13-49

 • +38 (093) 315-31-05

 • +38 (067) 328-45-10

 • info@powerpact.com.ua

 • powerpacthr

 • powerpact

Татьяна Злотник

Менеджер по развитию  бизнеса

Email tz@powerpact.com.ua

Илько Татьяна

Ведущий менеджер по подбору персонала

Email it@powerpact.com.ua

Побажання до часу дзвінка