+38 (095) 836-13-49
 +38 (093) 315-31-05
 +38 (067) 328-45-10
 +38 (095) 189-05-67
 info@powerpact.com.ua
Перегляд

7 нових способів суміщати кар'єру і особистісний розвиток

У багатьох професіях довго залишатися на одній позиції неефективно. Знижується мотивація до роботи, втрачається інтерес, рутина все більше стомлює і на особистісний розвиток це впливає дуже негативно. У такому випадку варто пошукати додаткові можливості для розвитку.
24 лют 2020
Перегляд

6 ознак, що вам пора змінити роботу

Зміна роботи — непросте рішення. Ніхто не знає напевно, чи буде така зміна на краще, чи принесе вона удачу і розвиток. Зорієнтуватися у стані ринку праці і підшукати нову вакансію може допомогти кар'єрний консультант, рекрутер або перевірена [консалтингова компанія.
04 лют 2020
Перегляд

Професійне вигорання — профілактика і відновлення

Багато хто чув про такий неприємний стан як професійне вигорання. Це дискомфортний емоційний стан, який заважає виконанню звичайних робочих обов'язків. Звична професійна діяльність стає нестерпно важкою для людини, людина стає нервовою і непродуктивною. Природно в результаті страждає і робота, і колектив, і сама людина.
06 лис 2019
Перегляд

Як знайти роботу, що приносить радість?

Як ми вибираємо роботу? У двох словах — ми шукаємо для себе найкраще. Але чи добре ми розуміємо, що для нас буде найкращою роботою? І як зробити правильний вибір? Ця стаття допоможе знайти і обрати не просто хорошу роботу, а таку, що буде приносити вам радість і задоволення усіх ваших потреб, допомагатиме реалізовувати свій потенціал якнайповніше й вестиме до найвищих результатів.
24 жов 2019
Перегляд

Як претендентам ефективно співпрацювати з рекрутинговими компаніями

Рекрутингові агентства можуть бути корисні кандидатам, які мають досвід і є експертами у своїй справі. Консультант рекрутингової компанії може стати цінним джерелом відповідних вакансій і важливої інформації про вашу професійну сферу та тенденції на ринку. І може допомогти вибудувати виграшну стратегію отримання відповідної посади.
03 чер 2019
Перегляд

Нові професії та прогноз найбільш популярних вакансій на 2019 рік

Ринок професій в Україні змінюється швидко, переймаючи активні світові тенденції з усього світу. З'являються нові технології, послуги та потреби, а слідом за ними абсолютно нові професії і вакансії. Щоб бути в ногу з часом і зорієнтуватися в найбільш перспективних напрямках, ми познайомимо вас з новими професіями та трендами останніх років.
19 лют 2019