+38 (098) 126 13 34
 info@powerpact.com.ua
Перегляд

Як підготуватися до онлайн-співбесіди

Зараз онлайн-співбесіди стали нормою і необхідністю. Але у них є як свої переваги, так і свої труднощі, до яких бажано підготуватися заздалегідь. Щоб не отримати відмову через невдале інтерв'ю, ми рекомендуємо вивчити наші підказки щодо того, як підготуватися і успішно пройти співбесіду онлайн.
19 тра 2020
Перегляд

Як зміниться ринок праці після карантину

Коли в Україні закінчиться карантин. поки невідомо, однак вже складаються прогнози, до яких змін готуватися українцям. Ми вивчили дані різних служб і джерел про те, яких змін чекати на ринку праці і в економіці найближчим часом. Це допоможе вам вчасно адаптуватися до змін і ефективно їх використати.
13 тра 2020
Перегляд

7 нових способів суміщати кар'єру і особистісний розвиток

У багатьох професіях довго залишатися на одній позиції неефективно. Знижується мотивація до роботи, втрачається інтерес, рутина все більше стомлює і на особистісний розвиток це впливає дуже негативно. У такому випадку варто пошукати додаткові можливості для розвитку.
24 лют 2020
Перегляд

6 ознак, що вам пора змінити роботу

Зміна роботи — непросте рішення. Ніхто не знає напевно, чи буде така зміна на краще, чи принесе вона удачу і розвиток. Зорієнтуватися у стані ринку праці і підшукати нову вакансію може допомогти кар'єрний консультант, рекрутер або перевірена [консалтингова компанія.
04 лют 2020
Перегляд

Професійне вигорання — профілактика і відновлення

Багато хто чув про такий неприємний стан як професійне вигорання. Це дискомфортний емоційний стан, який заважає виконанню звичайних робочих обов'язків. Звична професійна діяльність стає нестерпно важкою для людини, людина стає нервовою і непродуктивною. Природно в результаті страждає і робота, і колектив, і сама людина.
06 лис 2019
Перегляд

Як знайти роботу, що приносить радість?

Як ми вибираємо роботу? У двох словах — ми шукаємо для себе найкраще. Але чи добре ми розуміємо, що для нас буде найкращою роботою? І як зробити правильний вибір? Ця стаття допоможе знайти і обрати не просто хорошу роботу, а таку, що буде приносити вам радість і задоволення усіх ваших потреб, допомагатиме реалізовувати свій потенціал якнайповніше й вестиме до найвищих результатів.
24 жов 2019