Статті

7 нових способів суміщати кар'єру і особистісний розвиток

  1. Переміщення всередині компанії

У багатьох професіях довго залишатися на одній позиції неефективно. Знижується мотивація до роботи, втрачається інтерес, рутина все більше стомлює і на особистісний розвиток це впливає дуже негативно. У такому випадку варто пошукати можливості розвиватися і навчатися всередині своєї компанії.

Залежно від можливостей і структури вашої організації, ви можете попросити пройти стажування або навчання в інших філіях фірми, а якщо є офіси в інших країнах — це буде дуже корисний досвід. Або ж ви можете попросити знайти вам підхожу посаду в суміжних відділах, де ви зможете отримати новий досвід, і в той же час використовувати свою нинішню кваліфікацію. Розвиток — це рух, тому перехід всередині відділів великої організації один з найлегших шляхів не зупинятися в своєму професійному та особистісному розвитку.

  1. Корпоративне навчання

Це один з найбільш простих і ефективних способів розвиватися і працювати одночасно. Все частіше сучасні компанії організовують професійне навчання на робочому місці або оплачують подібні курси своїм співробітникам. Навіть якщо роботодавець не пропонує це сам, ви можете проявити ініціативу. Знайдіть відповідні курси, які підвищать вашу кваліфікацію, дадуть вам нові знання і навички, які ви зможете застосувати на своєму робочому місці.

Або ж запропонуйте організувати тренінги для всіх співробітників, або конкретного відділу. Від цього виграють і співробітники, і сам роботодавець. Ви будете підвищувати свою компетентність і рости як професіонал, отримуючи нові знання у своїй сфері, а роботодавець отримає більш цінного співробітника. Важливо показати вашому керівництву, як саме ви зможете застосувати нові знання у своїй роботі, і яку користь це принесе компанії.

  1. Гнучкий графік

Багато які сучасні професії дозволяють людям мати гнучкий графік роботи. І це в свою чергу відкриває масу можливостей — планувати свій час так, щоб його залишалося на самонавчання і саморозвиток. У світі все більше поширюється практика гнучко підходити до робочих графіків.

Багато компаній намагалися вводити 4-денний робочий тиждень або давати людям додатковий вихідний, коли ті просили, або встановлювали індивідуальні графіки роботи. І в підсумку виявлялося, що якість і результативність роботи співробітників не тільки не страждали, але навіть і поліпшувалися. Люди розподіляли свій час і ресурси таким чином, щоб бути більш продуктивними і встигали зробити ту ж роботу за меншу кількість часу. І при цьому ставали більш натхненними і мотивованими, бо ж у них з'являлося більше часу для себе, своїх особистих цілей або своєї сім'ї.

Тому якщо є можливість домовитися з роботодавцем про індивідуальний або більш гнучкий графік роботи — обов'язково використовуйте її, показавши, що це піде на користь не тільки вам, але і компанії.

  1. Лайфлонг навчання

Тенденція навчатися протягом усього життя охопила більшість професійних сфер. Вона відкриває масу можливостей для розвитку, як всередині професії, так і для особистості людини. Тепер уже мало отримати одну освіту, якої буде вистачати все життя. У наш час щоб бути успішним і затребуваним фахівцем, людям необхідно постійно навчатися новим знанням і навичкам, підвищувати кваліфікацію і навіть отримувати кілька додаткових спеціалізацій.

Багато компаній найбільше цінують фахівців, що володіють знаннями в декількох суміжних областях, що збагачують їх досвід. Адже саме вони створюють щось нове або розвивають вже створене. І ця тенденція буде тільки зростати, тому постійне навчання та суміщення професій варто впроваджувати вже зараз.

  1. Реалізація своїх проєктів

Якщо ваша професія дозволяє впроваджувати свої власні ідеї, реалізовувати якісь творчі проєкти, але ви не знаєте, як це поєднати з вашої нинішньої роботою, спробуйте зробити роботодавця своїм партнером.

Якщо ваш проєкт пов'язаний із поточною посадою, придумайте, як вбудувати його в вашу робочу діяльність. Якщо його реалізація почне приносити користь вашої компанії, або якимось чином зміцнювати її популярність, репутацію на ринку, або рекламувати її послуги — ваш роботодавець буде тільки радий. А в якості подяки за взаєморозвиток, ви можете домовитися, щоб вам виділили день або певні години для роботи над вашим власним проєктом.

  1. Саббатікал

У світі все частіше входить в практику надавати цінним і висококваліфікованим співробітникам так звану «тривалу відпустку на вимогу» — від декількох тижнів до року. Багатьох унікальних професіоналів роботодавці не хочуть відпускати і тому готові надати їм час на відпочинок і відновлення від інтенсивного професійного ритму і вирішення особистих питань. Таким чином, роботодавець буде впевнений, що ви не підете до конкурента, а у вас є можливість зайнятися власним розвитком і особистими питаннями. Але, як правило це працює для тих професіоналів, які є в деякому роді «незамінними» для своїх роботодавців або представляють для них дуже велику цінність.

  1. Мікронавчання

Це прекрасна можливість для тих людей, хто має інтенсивний ритм життя і роботи. Тривале інтенсивне навчання практично неможливо поєднувати з роботою, тому зараз найбільш корисним способом стає мікронавчання. Тобто невеликими частинами, в максимально концентрованому вигляді. Таким чином можна навчатися кожен день і витрачати на це невелику кількість часу, наприклад по дорозі на роботу.

При цьому ми можемо оновлювати знання постійно й отримувати найновішу інформацію практично з перших рук. Зараз величезну кількість знань можна отримати через інтернет в будь-який час — онлайн-навчання, подкасти, лекції відомих фахівців, електронні книги, курси іноземних мов. Все це можна вивчати без відриву від роботи.