Статті

Велика корпорація або маленька фірма: що вибрати?

Великі компанії завжди асоціюються з міцним становищем, стабільністю, престижем і успіхом. У той же час маленькі приватні фірми не завжди викликають у претендентів довіри і бажання в них працювати. У багатьох людей склалися певні стереотипи і очікування від таких компаній, але не завжди їхні переваги та недоліки так очевидні, як здається. Кращим рішенням буде розглянути їх, виходячи зі своїх власних кар'єрних цілей.

У цій статті ми постараємося розкрити плюси і мінуси кожного типу організацій, щоб кожен міг вибрати собі підходящого роботодавця.

Кар'єрний ріст

Саме очевидна перевага у великій компанії — великі можливості для кар'єри. Але не все так просто. Можливості є, а ось як це відбувається на практиці потрібно дізнаватися в кожній компанії окремо. Важливо дізнатися, чи є в компанії практика «вирощування» керівників зі своїх фахівців і як часто співробітники переходять на більш високі посади. Наприклад, в деяких корпораціях потрібно багато років працювати на низьких посадах і можна вирости тільки до начальника середньої ланки. А на топові посади запрошуються керівники з великим досвідом, яких переманюють з інших компаній.

У невеликих фірмах можливості для кар'єрного зростання обмежені, якщо бізнес уже склався. Якщо ж фірма зростає і розвивається, це дає можливості для значного і стрімкого зростання. Якщо ви не боїтеся освоювати нові обов'язки і брати активну участь у розвитку компанії, зайняти ключові і цікаві посади можна набагато швидше, ніж в великих організаціях.

Зарплата

Всупереч стереотипу, не завжди у великих компаніях зарплати вище, ніж в невеликих фірмах. Як правило, часто починати молодим фахівцям доведеться з невеликих зарплат, і високі зарплати очікують їх тільки в перспективі, при вдалому кар'єрному зростанні і здобутті високої посади. А оклади на багато позицій чітко визначені. Однак можна розраховувати на стабільність у виплатах, додатковий соц.пакет і офіційне оформлення.

У невеликих приватних фірмах ситуація інша і розкид зарплат великий. Зарплати можуть бути як вищі за середньоринкові, так і нижче. Все залежить від сфери діяльності та успішності компанії, в своєму сегменті невелика фірма може бути дуже успішною і щедро платити своїм фахівцям. Або ж навпаки — економити на співробітниках. Варіантів зарплатної політики в приватних фірмах стільки ж, скільки і самих фірм, тому є можливість домовлятися про індивідуальні умови і вибирати для себе кращий варіант. З мінусів — можливе неофіційне оформлення і нестабільні виплати зарплати.

Обов'язки

У великих фірмах кожен співробітник відповідає за невелику ділянку роботи, і часто навіть слабо розуміє обов'язки інших співробітників. Для професійного досвіду і кар'єри людини це великий мінус, так як вдається розвивати тільки вузьку спеціалізацію. А ось в невеликих фірмах потрібно бути багатофункціональним і один фахівець, як правило, багато знає і вміє, вивчаючи практично весь робочий процес. Це можливість отримати більш широкий досвід, нехай і в меншому масштабі, але який потім можна використовувати для кар'єрного просування.

Корпоративні правила

У невеликих фірмах зазвичай не буває свого кодексу і набору жорстких правил. У великих корпораціях це скоріше норма. Всі повинні дотримуватися корпоративної етики, правила поведінки, можливо дрес-коду та інших встановлених правил, тому менше можливостей для індивідуального самовираження. А також вся діяльність компанії визначається місією, цінностями і цілями, які співробітникам потрібно розділяти і відповідати.

Колектив

У невеликому колективі швидше і легше відбувається адаптація, там формується своє невелике коло добре знайомих людей. Але у великих компаніях більше можливостей для соціального життя, спілкування з багатьма людьми.

І наостанок згадаємо ще кілька переваг різних компаній.

У великих компаніях — це престижне ім'я і популярність на ринку, можливість отримати досвід в успішній компанії та хороший запис в резюме, що позитивно вплине на подальшу кар'єру.

У невеликих приватних фірмах — це можливість проявити свою індивідуальність, отримати швидкий кар'єрний ріст, і великий різноманітний професійний досвід, можливість безпосередньо впливати на результат компанії і бачити результати своєї праці.

У будь-якому випадку, однозначної відповіді, який варіант краще, немає. Вибирайте той, який більше відповідає вашим кар'єрним потребам і пріоритетам в роботі, вашим здібностям і особливостям характеру.