Статті

Як не втратити роботу: 5 дієвих способів

У сучасних умовах економічної нестабільності існує підвищений ризик потрапити під скорочення і втратити роботу. Щоб утримуватися на робочому місці довго і отримувати за це гідну віддачу і при цьому розраховувати на професійне зростання — необхідно добре орієнтуватися в ситуації на ринку праці, вміти зменшити ризик звільнення і вибирати правильну кар'єрну стратегію. Для цього рекомендуємо скористатися порадами фахівців з кар'єрі і працевлаштування, які допоможуть не тільки втриматися на роботі, але і забезпечити собі кар'єрне зростання навіть в складні часи.

1. Будьте активним та ініціативним

Якщо кого і звільняють під час кризи, то в першу чергу непомітних і малоактивних співробітників, робота яких не помітна, і її цінність складно оцінити. Але завжди цінуються працьовиті та ініціативні співробітники, які активно працюють і вносять помітний внесок в роботу компанії. Пропонуйте нові ідеї, знаходьте нові можливості допомогти компанії в розвитку або подоланні складного періоду, вносьте пропозиції, як покращити сервіс, зробити робочі процеси більш ефективними або менш витратними і т.д. Це покаже керівнику, що ви працелюбні і зацікавлені в процвітанні компанії та прагнете до результатів. На фоні розслаблених співробітників, які «відсиджують» робочий час, діючи за принципом найменшого зусилля, ваша активність надасть вам величезну перевагу.

2. Зробіть ваші результати помітними

Поряд з високою продуктивністю і старанністю, зробіть свої досягнення і результати помітними — говоріть про них керівництву в формі невеликих звітів про виконану роботу. Робіть більше, ніж інші співробітники, беріться за складні завдання, вирішіть відкладені питання, за які ніхто не брався — це виділить вас із загальної маси і продемонструє керівництву, що ви цінніше більшості інших працівників. А також зробить помітною користь, яку ви приносите компанії.

3. Підвищуйте свою цінність

Більше результатів і досягнень своєму роботодавцю приносять співробітники, які постійно навчаються новим навичкам і компетенціям, підвищують кваліфікацію, орієнтуються в нових тенденціях у своїй професійній області. Чим більше ви вмієте, тим більше користі принесете компанії. Один професіонал вартий кількох рядових співробітників. Тому приділіть час розвитку свого професіоналізму — вивчайте професійну літературу, проходьте тренінги, отримуйте нові навички, і впроваджуйте отримані знання у своїй роботі. Так ви покажете себе не тільки компетентним і цілеспрямованим співробітником, а й зацікавленим у своїй роботі. До того ж це підвищить вашу цінність, навіть якщо доведеться шукати нову роботу.

4. Будьте лояльні

Віддані співробітники особливо цінуються в складні часи. А також чесні, сумлінні і порядні. Вони помітно виділяються на тлі незадоволених, які критикують колег, і яких турбує лише їх особистий комфорт і добробут. Мотивація і старанність таких людей завжди менше, тому саме їх звільняють в першу чергу. На противагу цьому покажіть, що ви з компанією — одне ціле, і тому зацікавлені в її процвітанні. Не варто висловлювати невдоволення зарплатою, керівництвом або умовами праці в розмовах з колегами, про це рано чи пізно стане відомо. Іншими словами, не рубайте гілку, на якій сидите. Якщо ви хочете зберегти свою роботу — цінуйте її, і відповідайте вдячністю і повагою до компанії.

5. Сприяйте злагодженій командній роботі

На вашу користь буде грати вміння бути частиною команди. Якщо ви вмієте знаходити спільну мову з колегами та ефективно взаємодіяти зі співробітниками для загального результату - це покаже, що ви добре вписується в компанію і робочий процес. Другий момент – особистісне спілкування, яке також важливе. Це вміння обходити і вирішувати конфлікти, не пліткувати і не обговорювати колег за їх спинами, не втручатися в чужі справи. Такі конфліктні співробітники, що протидіють колегам, часто ризикують втратити робоче місце через свої особистісні якості, навіть якщо будуть перевершувати в професіоналізмі. Ставтеся до колективу, як до єдиного організму, де кожна частина однаково важлива і виконує свою функцію, необхідну для загального блага. Тоді і вас будуть сприймати, як невід'ємну і важливу частину команди.

В цілому, працюйте над результатами в сьогоденні і показуйте користь і цінність, яку можете принести компанії в перспективі — і сам роботодавець буде зацікавлений вас утримати.