Статті

Як змінити спеціалізацію усередині компанії

Дуже багато професіоналів з часом приходять до точки вигорання у своїй професії і мріють про зміну спеціальності. При цьому непоодинокі випадки, коли умови роботи в компанії влаштовують, і знайомий колектив не хочеться міняти, а ось професійні зміни дуже потрібні. У таких випадках ідеальної стратегією стане зміна функції всередині тієї ж компанії. А як це зробити і з чого почати, щоб новий кар'єрний виток став успішним, читайте далі в статті.


Визначте зону росту

Щоб спланувати вдалий перехід, почніть з оцінки свого поточного потенціалу і сфери інтересів.
• Які сегменти бізнесу вам цікаві і присутні у вашій компанії?
• Які знання і досвід для потрібної спеціальності у вас вже є, а що ще необхідно освоїти?
• На які вміння ви можете спиратися і в чому ваша цінність як фахівця з суміжної області?
• Що нового освоїте в результаті зміни посади і чи буде це корисно для подальшої кар'єри?

Такий розбір допоможе визначити цілі і провести оцінку своїх умінь. Це так само додасть ясності і впевненості для рекомендації себе на нову посаду.

Також постарайтеся дізнатися якомога більше від своїх колег або HR-менеджера про плюси і мінуси бажаної Вами спеціалізації. Це допоможе скласти загальну картину і визначити що вам потрібно, щоб їй відповідати.

Складіть план розвитку
Окресліть свою перспективу і план кар'єрного розвитку:
• В якому напрямку хочете рухатися далі?
• Які можливості та ризики дасть вам перехід на нову спеціальність?
• Що є вашим найбільшим інтересом у цій галузі?
• Які кроки потрібні, щоб домогтися успіху на новому поприщі?
• Що вас мотивує рухатись далі?

Чітке розуміння своїх цілей допомагає швидше їх домагатися. Навіть позначивши приблизну стратегію, набагато легше досягти успіху в новій області. З цим також може допомогти HR-менеджер або кар'єрний консультант.

Проявляйте ініціативу
Довірити людині ділянку роботи, з якою він не знайомий, завжди пов'язано з ризиком. Навіть якщо у вас прекрасна репутація професіонала у своїй справі, це не дасть гарантію, що ви впораєтеся з іншими функціями. Набагато спрощують завдання новому керівнику конкретні результати, які ви можете пред'явити. Беріться за схожі завдання, пов’язані з потрібною вам спеціальністю, приймайте участь у спільних проектах або організуйте їх самостійно. Використовуйте всі можливості, щоб показати, як ви можете застосувати свої знання і вміння в новій професійній області, і намагайтеся переймати корисний досвід у колег.

Заручіться підтримкою вашого керівника
Є ризик, що ваш поточний менеджер не захоче вас відпускати, але його рекомендації і підтримка можуть зіграти ключову роль для вашого переходу. Однак багатьом керівникам зрозуміле бажання людини розвиватися і не зупинятися на досягнутому, не дивлячись на те, що ваше переведення додасть йому клопоту.

Найкраще, що можна зробити — це постаратися пом'якшити незручності від вашого переходу. Можна запропонувати самому знайти собі заміну або стати куратором для нової людини, що займе ваше місце. Застосуйте дипломатію і навички успішних переговорів, знайдіть прийнятне рішення, яке влаштує вас обох.

Приготуйтеся до обмежень
Нерідко при переході на нову посаду, для якої недостатньо досвіду, вам можуть не залишити колишню заробітну плату. Заздалегідь визначтеся на які поступки ви можете піти, і наскільки готові докласти додаткових зусиль: витратити вільний час на навчання, проходження додаткових курсів і т.п.

Найскладніше — початок
Нова функція в компанії — це завжди новий етап розвитку, і можливо, початок вашого нового успіху. Але починати завжди складно, потрібно докладати вдвічі більше зусиль заради досягнень в новій і особливо незнайомій області. Однак чим більше якісною буде ваша підготовка, тим швидше прийде успіх і досягнення.

Удачі Вам у новому професійному етапі!