Статті

Як претендентам ефективно співпрацювати з рекрутинговими компаніями

Рекрутингові агентства можуть бути корисні кандидатам, які мають досвід і є експертами у своїй справі. Консультант рекрутингової компанії може стати цінним джерелом відповідних вакансій і важливої інформації про вашу професійну сферу та тенденції на ринку. І може допомогти вибудувати виграшну стратегію отримання відповідної посади.

Розглядаючи вакансії тільки на пошукових сайтах, кандидати упускають цінні вакансії від компаній, які вважають за краще не виставляти відкриті вакансії на загальних сайтах. Пошук відповідних фахівців вони, як правило, довіряють професійним компаніям.

Тому у співпраці з агентствами кандидат отримує доступ до «прихованого» ринку вакансій.
Щоб налагодити корисну співпрацю з рекрутинговим агентством, скористайтеся нашими підказками.

 

1. Знайдіть агентство, що спеціалізується на вашій сфері

Рекрутингові агентства співпрацюють з певними сферами діяльності і володіють цінною інформацією і зв'язками з компаніями галузі. Консультант агентства може стати вашим експертом, показуючи вам аналітику, тенденції і потреби вашої сфери — яких фахівців шукають, які навички і функціонал найбільш затребувані, які перспективи є у вашій професії в найближчому майбутньому.

А також рекрутери можуть знати про вакансії, які тільки намічаються в перспективі, і можуть направити вас як потенційного кандидата ще до оголошення конкурсу на вакансію.

Намагайтеся дізнатися контакти рекрутера, який спеціалізується на вашій сфері діяльності і налагодити з ним комунікацію.

2. Презентуйте свої результати і досягнення

Надайте факти, цифри, портфоліо виконаних робіт або презентацію про успішно реалізовані проекти, щоб наочно продемонструвати свої професійні успіхи і чим ви можете бути корисні роботодавцю. Це допоможе рекрутеру показати ваш потенціал роботодавцю переконливою мовою фактів.

Покажіть себе цінним професіоналом, і рекрутер буде зацікавлений у співпраці з вами.

3. Визначте свою стратегію

Обговоріть з консультантом ті позиції, на які ви можете претендувати, і варіанти вашого просування. Визначте свої сильні сторони, обговоріть, як вигідно представити себе перед потенційним роботодавцем. Також проконсультуйтеся, яку зарплату ви можете запросити, щоб не показати себе кандидатом із завищеними очікуваннями, і навпаки, щоб не знецінювати себе. Рекрутери знають діапазон зарплат по різних вакансіях і можливості конкретного роботодавця і можуть підказати адекватну суму.

4. Використовуйте успішний досвід попередніх кандидатів

Поцікавтеся про співпрацю агентства з іншими кандидатами вашого профілю — наскільки воно було успішним, які посади у вашій сфері вдалося знайти і т.п. Які кроки привели до успіху, яка стратегія буде ефективною для вас.

5. Обговорюйте умови заздалегідь

Не забудьте домовитися з рекрутером про прийнятні для себе умови. Які посади вам можуть підійти, яку зарплату ви готові розглядати, в яких сферах готові працювати. Також акцентуйте увагу на своїх сильних сторонах, у чому ви найбільш результативні, а на які навички краще не робити ставку, щоб не втрачати час на невідповідні вакансії.

Також рекомендуємо домовитися попередньо погоджувати з вами відгук на вакансію, щоб рекрутер не відправляв ваше резюме роботодавцям без вашого підтвердження.

6. Налагоджуйте взаємовигідне співробітництво

Якщо ви знаєте людей, які більш підходять на посади, рекомендуйте їх для розгляду на вакансії. Ваші рекомендації можуть допомогти рекрутинговій компанії ефективно закрити вакансію, а вас зарекомендують з хорошої сторони. Тільки пам'ятайте, що ті, кого ви рекомендуєте, будуть впливати і на вашу ділову репутацію, тому рекомендуйте тільки тих, у кому ви впевнені, і якщо ці люди максимально підходять під потрібну вакансію.