*

Міжнародна рекрутингова компанія, що надає послуги з пошуку й підбору персоналу

Замовити послугу Надіслати резюме

Помилки при зміні роботи. Як не оступитися

05.07.17, PowerPact HR Consulting

Іноді при зміні роботи люди припускаються помилок, які заважають їм отримати нову роботу. Пошуки затягуються, і потім доводиться надолужувати згаяний час і професійні можливості. Щоб не потрапляти в такі ситуації, рекомендуємо уникати поширених помилок.

Різка зміна професії

Буває, настає розчарування в обраній спеціальності або професійне вигорання і людина зважується на кардинальний крок — залишити ненависну роботу і шукати себе на новому терені. У дуже багатьох випадках це не призводить до позитивних результатів. А все тому, що перед тим як зважитися на таку серйозну зміну, варто витратити певний період часу на аналіз своїх можливостей, здібностей, знань і навичок, і особистісного потенціалу. Чи підходить вам нова спеціальність? Чи достатньо вам нинішнього рівня знань і здібностей, чи є необхідність додаткового навчання і розвитку?

Наступним кроком має стати вивчення ситуації на ринку праці в обраній сфері, оцінка своїх перспектив і вимог до фахівців нової професії. Необхідно вибудувати чітку стратегію і кілька варіантів можливого розвитку в новій сфері, оцінюючи всі ризики, можливості і витрати. Якщо в результаті ви побачите більше плюсів — можна починати підготовку до зміни діяльності. Ідеальна тактика, якщо є можливість — почати реалізовуватися у новій професійній якості, не йдучи з поточної роботи. А з часом, оцінивши свої успіхи і зацікавивши потенційних замовників або роботодавців, сміливо та безпечно міняти роботу.

Конфліктне звільнення

Якщо робота вимотала, все дістало, обов'язки додаються, а зарплата залишається такою ж, та ще колеги і начальство переповнили чашу терпіння — може статися емоційний вибух, що переходить в скандал, і різке звільнення. Написати заяву в знак протесту і обурення — дуже необдуманий крок. Почавши пошуки нового місця роботи, ви можете зіткнутися з тим, що нові роботодавці і рекрутери будуть дзвонити вашому колишньому керівнику з проханням дати рекомендації і характеристику. Природно, чим гірше ви розлучилися, тим менше ймовірність, що вам дадуть пристойну рекомендацію, не кажучи вже про відзнаку ваших заслуги і достоїнств. До того ж про ваше скандальне звільнення розкажуть абсолютно з іншої позиції, що надасть вам дуже невтішний образ.

Звичайно, шанси отримати роботу після такого розвитку подій мінімальні. Так що будьте обережні, не звільняйтеся на емоціях, і намагайтеся завжди розлучитися з роботодавцем полюбовно. Адже практично в будь-якому випадку вам є за що подякувати керівництву і компанії, де ви пропрацювали якийсь час і отримали цінний досвід.

Неактивний пошук

Вирішивши змінити роботу, деякі фахівці обмежуються розміщенням резюме на одному з порталів і відправкою його в пару цікавих компаній. В інший час просто чекають відгуків і пропозицій. Така стратегія дає дуже мало результатів. Резюме потрібно як мінімум розмістити на кількох спеціалізованих порталах і регулярно їх оновлювати. А також постійно шукати нові вакансії.

Другий момент — багато хто ігнорує вакансії рекрутингових агентств і цим відмовляються від перспективних і цінних вакансій. На відміну від кадрових агентств, їх послуги для кандидатів безкоштовні, і в той же час вони пропонують вакансії гідних роботодавців, які і оплачують пошук фахівців. Варто не проминати такі шанси.

До того ж, використовуйте особисті контакти — повідомте знайомим, колишнім колегам і друзям, що шукаєте роботу. Інформація про вакансії і пошук співробітників до сих пір дуже активно передається саме через особисті знайомства. До того ж, можна використовувати для цих цілей і соціальні мережі. Друзі друзів та знайомих значно розширюють коло контактів, які можуть повідомити про потрібну вакансію або поділитися вашим резюме з зацікавленими особами.

Недооцінка свого резюме

У багатьох випадках люди не витрачають багато часу на складання якісного резюме. Створюють шаблонне резюме і відправляють його пачками на різні вакансії. Потім чекають запрошень на співбесіди, але дзвінків чомусь не отримують. Як би банально це не було, але працюють саме ці правила — складати резюме потрібно під конкретні вакансії, і подавати інформацію ефективно. Це означає, замість хитромудрих перерахувань посадових обов'язків яскраво і влучно описати не тільки свої функції, але і результати роботи та досягнення.

Оформити і упакувати себе як цінного фахівця з тим, щоб вас помітили і запросили на зустріч — це єдина необхідна мета резюме, тому сірим і безликим воно бути не повинно. Якщо воно «не працює» і запрошень немає — обов'язково витратьте час на його вдосконалення.

Провали на співбесіді

Якщо на співбесіди ви ходите, а пропозицій про роботу не отримуєте, можливо справа саме в невдалих інтерв'ю. Звичайно, рекрутери намагаються по максимуму розкрити кандидата і дізнатися про нього якомога більше. Ваша ж задача — подати тільки ту інформацію, яка покаже вас як цінного фахівця, здатного принести користь роботодавцю. Все інше, що може зашкодити вашій репутації і спотворити якимось чином враження необхідно залишити при собі. Тобто — не скаржитися на попереднього роботодавця, не ділитися негативними враженнями про колишню роботу, не говорити тільки про те, що ви хочете отримати на новому місці.

Рекрутери хочуть бачити активних, благополучних і ефективних фахівців, сповнених енергією і бажанням працювати на благо компанії, що стали б частиною успішної і цілеспрямованої команди. Акцентуйте свою самопрезентацію на тих якостях і навичках, які ви хочете реалізувати на новій посаді, щоб досягати розвитку компанії. Випромінюйте впевненість і успіх — і такого співробітника захоче отримати будь-яка компанія!