*

Міжнародна рекрутингова компанія, що надає послуги з пошуку й підбору персоналу

Замовити послугу Надіслати резюме

Огляд заробітних плат

Огляд заробітних платЯкщо відомо, про що йде мова, то все зрозуміло. Якщо невідомо, про що йде мова, то мова йде про гроші.  Уміння визначати оклади і тарифні ставки, забезпечуючи об’єктивний і рівний підхід до оцінки праці на різних робочих місцях, являється актуальною темою усіх часів і народів. Кожен працедавець неодноразово замислювався над наступними питаннями:   - Яку зарплатню запропонувати, щоб привабити потрібного спеціаліста і при цьому не переплатити? - Як з’ясувати реальну вартість спеціалістів? - Як ефективно мотивувати персонал? - Як дізнатися розмір зарплатні і пільг у конкурентів? - Як зробити оцінку доцільності початку бізнесу? Якщо ви ще не знайшли відповіді на ці питання, досить роздумувати – час діяти! Компанія PowerPact надає точні і достовірні дані про заробітні плати, компенсаційні пакети, рівні винагороди по різним посадам, опис кадрової політики і практики. PowerPact оперативно і якісно проводить результат маркетингового дослідження з урахуванням специфіки діяльності Вашої компанії, переліку посад і регіонів. PowerPactпропонує вам слідуючі послуги:  

  • Визначення реальної ринкової вартості спеціалістів. Знання рівня заробітних плат в інших компаніях, сприяє залученню і утриманню потрібних спеціалістів. Кожен спеціаліст повинен знати заздалегідь, наскільки його зарплатня залежить від його зусиль і скільки він може заробити. Тому, при з’ясуванні окладів і тарифних ставок, важливо забезпечити об’єктивний і рівний підхід до оцінки праці на різних робочих місцях. Крім того, визначення реальної ринкової вартості спеціалістів захищає компанію від недоплат чи перевитрат коштів.
  • Ефективне управління і оптимізація фондів оплати праці. Знання ринкового рівня платні, дозволяє раціонально використовувати бюджет на оплату праці – без перевитрат коштів і негативних наслідків, для залучення, утримання і мотивації співробітників
  • Визначення конкурентоспроможності Вашої компанії на ринку праці. Оглядизаробітних платдають можливість відстежувати зміни на ринку праці, що, в свою чергу, дозволяє утримувати рівень положення компанії на ринку, її конкурентоспроможність, а також бути в курсі останніх тенденцій в області оплати праці. Крім того, порівняння рівнів оплати співробітників у вашій компанії з рівнем оплат таких спеціалістів на ринку праці, по галузі вцілому, дозволяє уникнути переходу ваших співробітників в інші компанії.
  • Створення ефективних схем матеріального і нематеріального стимулювання. Для ефективної мотивації персоналу, стабільності складу колектива, лояльності заробітних плат і премій, слід проводити оцінку платоспроможності інших компаній, а також розробляти систему мотивації персоналу, покладаючись на достовірні дані.Дослідження рівней заробітних плат і складу компенсаційних пакетів для певних посад, а також аналіз кадрових політик і процедур, прийнятих на ринку, являється зручним інструментом управління персоналом, котрий дозволяє отримати достовірну інформацію, необхідну для прийняття рішень в області оплати праці, формування політик підбору і відбору, навчання і мотивації персоналу. Слід відмітити, що основним засобом залучення і утримання персоналу являються додаткові пільги. Наприклад, виплата змінної частини винагороди згідно результатам праці, дозволяє значно збільшити віддачу співробітників і, як наслідок, позитивно впливає на результати діяльності компанії. Тому, обираючи огляд, поцікавтесь, у якому форматі надана інформація про співвідношення фіксованої і змінної частин винагороди.

Крім того, згідно Вашому запиту ми готові провести оглят заробітних плат і компенсаційних пакетів ваших конкурентів. Огляд заробітних плат проводиться поетапно:

  • Визначення цілей і змісту огляду;
  • Визначення досліджуваної вибірки;
  • Складання робочого опитувального листка;
  • Проведення опитування, аналіз ЗМІ, Інтернет;
  • Аналіз і обробка даних;
  • Надання даних.

Огляди заробітних плат готуються тільки на замовлення з урахуванням специфіки діяльності Вашої компанії. Детальніше про замовлення огляду заробітних плат можливо дізнатися, звернувшись за телефоном: (38044) 583-00-45 чи e-mail: info@powerpact.com.ua