Центр розвитку кар'єри

Career DevelopmentКомпанія PowerPact HR Consulting є однією з провідних міжнародних компаній, які працюють у сфері підбору персоналу та HR консалтингу в Україні. Ми працюємо з 1995 року, за цей час ми вже підібрали персонал для більш ніж 350 міжнародних і великих компаній. Серед них такі компанії, як: 1+1 Channel, 3M, AES, Amway, Avon, Astelit, Atlantic groupe, Beiersdorf, Coca-Cola, Colliers, Dyckerhoff, Eli Lilly, Epson, Golden Foods, GEA Westfalia Separator, Giraud International, Husqvarna, Horizon Capital, Honeywell, Mondi BP, Mettler Toledo, Office Solutions, HILTI, JTI, JVC, Pfizer, Panalpina, Henkel, Toyota Ukraine, Scania, Sony, Shell, SHL, Samsung, Serna, Schering Plough, Sumitomo, Sun Chemicals, Volvo, Wrigley, Xerox, Zeppelin, Zentiva, Yamanouchi, YKK та багато інших.

Кожна людина потребує постійного розвитку, не тільки, як особистість, але і як спеціаліст. Компанія PowerPact HR Consulting піклується про ваш особистісний ріст і готова запропонувати наступні нові послуги для кандидатів:

Практичний семінар «Успішний пошук роботи» Практичний семінар, який допоможе Вам визначити вашу «вартість», як спеціаліста, можливості і перспективи на ринку праці, надасть цілісний, системний погляд на процедури відбору персоналу з боку компаній-працедавців та рекрутингових агентств. Семінар включає ряд практичних вправ та рольових ігор: проходження співбесід по компетенціях із наданням зворотного зв’язку; вербальне та числове тестування здібностей; цілеспрямовування та ряд інших. Крім того, у Вас буде можливість отримати вичерпні індивідуальні консультації від тренерів. Групи набираються за спеціалізацією учасників. Тренінг розрахований на спеціалістів і керівників середньої ланки.

Практичний семінар «Успішна співбесіда англійською мовою» Практичний семінар, основною частиною котрого є рольова гра — співбесіда англійською. На протязі семінару будуть опрацьовані помилки і буде наданий докладний зворотний зв’язок. Ви отримаєте необхідну підготовку для проходження співбесіди англійською мовою, дізнаєтесь про поширені помилки і про те, як їх уникнути, ознайомитесь з різними техніками проведення співбесід. В кінці семінару у Вас буде можливість отримати вичерпні індивідуальні консультації. Програма розрахована на кандидатів, які готуються до проходження співбесід англійською мовою і/або бажають знайти роботу в іноземних компаніях.

Практичний семінар «Старт кар’єри» Семінар включає опис і аналіз поточних тенденцій на ринку праці України. Опис особливостей пошуку роботи і рекомендації для молодих спеціалістів у поточній економічній ситуації. Надасть можливість оцінити перспективи на ринку праці, надасть системний погляд на процедури відбору стажистів і спеціалістів з боку компаній працедавців та рекрутингових агентств. Семінар включає ряд практичних вправ та рольових ігор: проходження співбесід із наданням зворотного зв’язку; вербальне та числове тестування здібностей; цілеспрямовування; допомога у складанні резюме і супровідного листа, ряд інших. Крім того, у Вас буде можливість отримати вичерпні консультації від тренерів щодо пошуку роботи і кар’єрного планування. Групи набираються по спеціалізації учасників. Тренінг розрахований на студентів, випускників ВУЗів, молодих спеціалістів з невеликим досвідом роботи.

Індивідуальні консультації з розвитку кар’єри Індивідуальні консультації з розвитку кар’єри не мають певної програми і, в залежності від запиту кандидата, можуть варіюватися від стислої практичної консультації щодо пошуку роботи, до аналога індивідуальної програми аутплейсмент і включати консультації психолога.


Докладніше про цю послугу можна дізнатися за телефоном +38 (098) 126 13 34, або за адресою info@powerpact.com.ua.