Розробка кваліфікованого резюме

Розробка Кваліфікованого РезюмеПерша інформація про кандидата, яка потрапляє в поле зору кожному працедавцю і складає перше враження про нього — це, звичайно, резюме. Як не дивно, від цього простого по суті папірця з коротким змістом попереднього досвіду роботи, як правило,  залежать ваші шанси зацікавити працедавця своєю кандидатурою. Здавалося б, нема нічого легше, як взяти шаблонний зразок в Інтернеті і увімкнути свою уяву. Ось тільки, частіше за все, як розтечешся думкою, то зібрати в єдине ціле усі свої розумні фрази у форматі А4, так і не вдється. Та і не факт, що, взявши зовсім безграмотний, неправильно оформлений та безструктурний шаблон, у вас вийде створити своє ідеальне резюме. Звичайно, ви можете прочитати безліч не менш розумних рекомендацій про те, як правильно складати резюме. Таких порад безліч на сайтах, присвячених пошуку роботи, але те, що вони непохибні і правдиві, залишається під великим сумнівом.

Тим не менш, у вашій голові буде каламбур не тільки через незібраність думок, але і через усіх радників, які часто не можуть прийти до єдиного правила написання резюме, адже кожен з них рекомендує щось своє. У результаті довгих роздумів, безглуздих намагань скласти слова у речення чи закрутити їх так розумно, що взагалі ніхто не здогадається про що намагався написати кандидат, народжуються справжні шедеври — анекдоти і цілі виписки смішних фраз з резюме, над якими ще довго сміються, не тільки співробітники відділу кадрів, але і загальні масси людей. На сьогодні не всі кандидати усвідомили значущість і актуальність вміння грамотно складати резюме. Адже саме з того, як говорять, «що написано пером, не вирубати й сокирою», будуть оцінювати професійні і особисті якості кандидата і, безперечно, відповідність посаді, на яку він претендує. Грамотно складене резюме — це, перш за все, квиток у світле, забезпечене майбутнє. Все залежить тільки від вашого підходу до рішення даного питання.

Якщо ви хочете, щоб ваша самопрезентація стала успішною, доручіть цю справу професіоналам, які безпомилково і кваліфіковано, допоможуть вам скласти резюме. Компанія PowerPact подбає про те, щоб ваше резюме не залишило байдужим працедавця, відповідало вашому інтелектуальному, професійному рівням і посприяло успішному першому кроку по кар'єрних сходах. PowerPact завжди допоможе знайти відповіді на наступні питання: - Як грамотно і якісно скласти резюме, яке приверне увагу працедавця? - Яким критеріям має відповідати ваше резюме? - Де і як його розмістити? - В якому вигляді і форматі складати супровідний лист? - Як просувати резюме? - Як себе поводити під час співбесід? - На які питання і як відповідати? PowerPact пропонує вам наступні послуги:

  • Попередня консультація з питань складання резюме, проходження співбесід та безпосереднього процесу пошуку роботи.
  • Персональна допомогау складанні і написанні резюме.

Процес складання грамотного резюме з «нуля» складається з наступних етапів:

  • Збір даних. Спілкування зі спеціалістом у форматі докладного біографічного інтерв’ю;
  • Складання резюме. Викладення отриманої інформації у форматі резюме;
  • Корегування резюме. Оцінка і редагування результату (внесення правок з ціллю підвищення грамотності, дотримання стилістичних норм, коректності викладення фактів);
  • Додаткові матеріали. Підготовка персональних рекомендацій, включаючих перелік практичних порад по презентації, просуванню і підвищенню ефективності вашого резюме.

Наші спеціалісти допоможуть вам розмістити резюме на спеціалізованих сайтах. 

Ваше резюме у наших руках!


Докладніше про цю послугу можна дізнатися за телефоном +38 (098) 126 13 34, або за адресою info@powerpact.com.ua.