Аутплейсмент

Якщо у Вас виникла необхідність реорганізації компанії, скорочення персоналу або ліквідації підприємства, здійснити все це Ви зможете за допомогою аутплейсменту від PowerPact. Аутплейсмент — це:

 1. Консультація з працевлаштування скороченого персоналу і співробітника за рахунок колишнього роботодавця;
 2. Послуга з консультування та просування на ринок праці скороченого персоналу;
 3. Послуга з організації процесу звільнення співробітників найбільш щадним способом, форма розірвання трудових відносин між компанією і працівниками, що передбачає залучення спеціалізованих організацій з метою надання допомоги у працевлаштуванні звільненим співробітникам.

Суть послуги полягає в тому, що коли компанія змушена розлучитися з компетентним і кваліфікованим співробітником, для якого в нових умовах немає місця в компанії, вона (ця послуга) дозволяє пом’якшити негатив від самого факту звільнення, проявити турботу про людину і таким чином, крім допомоги в подальшому працевлаштуванні, зберігає позитивний імідж компанії в очах співробітників, що звільняються. Також позитивний імідж впливає і на тих співробітників, які продовжують працювати в компанії.

Аутплейсмент від PowerPact:

 1. Проведення аналізу професіоналізму працівника;
 2. Навчання працівника написанню резюме, супровідного листа, проходженню співбесіди;
 3. Консультування керівника фірми і працівника щодо безконфліктного звільнення;
 4. Надання допомоги працівнику в складанні стратегії пошуку нової роботи, а саме: опис послідовності дій, методів пошуку роботи і т. д.;
 5. Поради працівнику щодо проходження випробувального терміну на новому місці роботи.

Більш детальний процес включає в себе наступні послуги:

 1. Інформаційний пакет;
 2. Програма «просування» кандидата на ринку праці;
 3. Психологічний пакет;
 4. Технічний пакет.

Компанія PowerPact допоможе зробити безболісним процес вимушеного звільнення Ваших співробітників, подбати про репутації Вашої компанії і її просування на ринку, надасть консультаційну і психологічну допомогу, а також працевлаштує Ваш персонал.


Докладніше про цю послугу можна дізнатися за телефоном +38 (098) 126 13 34, або за адресою info@powerpact.com.ua.