Аутстафінг

Як суттєво зменшити витрати на персонал

Оформлення та облік персоналу вимагає великих витрат і, до того ж, створює чимало труднощів і обмежень. Це і необхідність утримувати штатних співробітників відділу персоналу, і неможливість розширити штат у разі ліміту за кількістю співробітників у штатному розкладі, і складності з веденням обліку та оформленням персоналу в регіонах, де не відкриті окремі філії, не кажучи вже про високу ціну помилки у разі перевірки контролюючих органів.

Для розв’язання всіх цих питань існує послуга аутстафінгу — виведення персоналу за штат компанії, при цьому співробітники працюють на поточного роботодавця.

Замовивши аутстафінг від PowerPact, ваша компанія отримує:

  1. Скорочення витрат на утримання фахівців з кадрів і/або зниження їхнього навантаження — весь кадровий облік, ведення документації та розрахунків заробітної плати і податків ми беремо на себе.

  2. Відповідальність за усі питання, пов’язані з персоналом, делегується нашій компанії. Перевірки контролюючих органів більше не будуть вас хвилювати, оскільки облік ваших співробітників будемо вести ми.

  3. У разі, якщо ваша компанія не може перевищувати ліміти за кількістю співробітників згідно зі штатним розкладом, сезонне розширення, створення філій в нових регіонах - все це буде можливо з оформленням персоналу через послугу аутстафінг.

  4. Податкова оптимізація: за рахунок перерозподілу статей балансу знижується податкове навантаження.

  5. Поліпшення фінансових показників: при фактично невеликій чисельності персоналу і низьких витратах на його утримання збільшується інвестиційна вартість компанії і її фінансові результати.

Докладніше про цю послугу можна дізнатися за телефоном +38 (098) 126 13 34, або за адресою info@powerpact.com.ua.