Рекрутмент

Рекрутинг — це бізнес-процес, який є одним із головних обов’язків HR-менеджерів чи рекрутерів.   PowerPact HR Consulting спеціалізується на підборі професіоналів, які володіють двома мовами (англійська і українська/російська) і кожен рік працевлаштовує сотні спеціалістів. Основна задача рекрутингу — знайти людину, знання і здібності якої будуть відповідати посаді.

PowerPact добирає професіоналів, які відповідають специфічним вимогам компанії-замовника.

PowerPact гарантує високий професійний рівень підібраних кандидатів і може порекомендувати найкращого кандидата для вашої компанії, а також, строгу конфеденційність усім своїм клієнтам та кандидатам.

Наша компанія зробить усю вашу виснажливу і часовитратну роботу, ми заощадимо Ваш час і гроші.

Працюючи над замовленням клієнта, PowerPact використовує наступні методи відбору:

  • прямий пошук (Head Hunting);
  • пошук по власній базі даних;
  • робота з українськими та західними університетами;
  • реклама в ЗМІ.

Прямий пошук (Head Hunting). Техніка прямого пошуку використовується для заповнення вакансій виконавчих менеджерів вищого рангу. При пошуці професіоналів такого високого класу, PowerPact використовує індивідуальний підхід, який враховує специфічні потреби Вашої компанії. Ми здійснюємо прямі контакти з компаніями і фахівцями. Збереження строгої конфіденційності гарантується клієнту та необхідному фахівцю. Пошук по власній базі даних. Пошук по базі даних — це надійний інструмент для пошуку і підбору спеціалістів початкового і середнього рівнів. На даний момент, база даних PowerPact містить інформацію про більш ніж 7 000 професіоналів, відібраних шляхом проведення співбесід з використанням структурованих інтерв’ю та елементів техніки цільового відбору. Мінімальні вимоги до кандидатів у нашій базі даних — це вища освіта, досвід роботи в успішних компаніях від 2 років, знання міжнародного бізнесу, двох і більше іноземних мов, позитивні рекомендації. Робота з українськими і західними університетами. Для пошукумолодих спеціалістів чи, отримавших західну освіту і диплом МВА, PowerPactHRConsulting зв’язується із західними університетами і провідними університетами України. Реклама в ЗМІ. Якщо клієнт бажає подати рекламну об’яву за допомогою PowerPact, компанія має можливість проєктувати, готувати дизайн і розміщувати об’яви від імені клієнта у популярних, професійних газетах та журналах м. Києва, інших міст України. Наші клієнти можуть скористатися знижками на рекламні послуги, які PowerPact має в ЗМІ. Крім рекламних послуг, PowerPact надає клієнту консультацію з вибору ЗМІ, відстежує і аналізує відгуки на рекламні оголошення.   PowerPact гарантує:

  • Надання якісних послуг, підбір професійного персоналу, який відповідає Вашому бізнесу;
  • Економію вашого часу та коштів, адже самостійний підбір персоналу обходиться, частіше за все, значно дорожче;
  • Збереження нервових ресурсів, оскільки самий трудомісткий і стрессовий етап ми візьмемо на себе;
  • Якість, оперативність, професійність і все це за прийнятними, доступними цінами.

Докладніше про цю послугу можна дізнатися за телефоном +38 (098) 126 13 34, або за адресою info@powerpact.com.ua.