Огляд заробітних плат

Огляд заробітних платЯкщо відомо, про що йде мова, то все зрозуміло. Якщо невідомо, про що йде мова, то мова йде про гроші. Уміння визначати оклади і тарифні ставки, забезпечуючи об’єктивний і рівний підхід до оцінки праці на різних робочих місцях, являється актуальною темою усіх часів і народів. Кожен працедавець неодноразово замислювався над наступними питаннями:

 • Яку зарплатню запропонувати, щоб привабити потрібного спеціаліста і при цьому не переплатити?
 • Як з’ясувати реальну вартість спеціалістів?
 • Як ефективно мотивувати персонал?
 • Як дізнатися розмір зарплатні і пільг у конкурентів?
 • Як зробити оцінку доцільності початку бізнесу?

Якщо ви ще не знайшли відповіді на ці питання, досить роздумувати — час діяти! Компанія PowerPact надає точні q достовірні дані про заробітні плати, компенсаційні пакети, рівні винагороди по різним посадам, опис кадрової політики і практики. PowerPact оперативно і якісно надає результати маркетингового дослідження з урахуванням специфіки діяльності Вашої компанії, переліку посад і регіонів. PowerPact пропонує вам наступні послуги:

 • Визначення реальної ринкової вартості спеціалістів. Знання рівня заробітних плат в інших компаніях сприяє залученню і утриманню потрібних спеціалістів. Кожен спеціаліст повинен знати заздалегідь, наскільки його зарплатня залежить від його зусиль і скільки він може заробити. Тому при з’ясуванні окладів і тарифних ставок важливо забезпечити об’єктивний і рівний підхід до оцінки праці на різних робочих місцях. Крім того, визначення реальної ринкової вартості спеціалістів захищає компанію від недоплат чи перевитрат коштів.
 • Ефективне управління й оптимізація фондів оплати праці. Знання ринкового рівня зарплат дозволяє раціонально використовувати бюджет на оплату праці — без перевитрат коштів і негативних наслідків — для залучення, утримання і мотивації співробітників.
 • Визначення конкурентоспроможності Вашої компанії на ринку праці. Огляди заробітних плат дають можливість відстежувати зміни на ринку праці, що, своєю чергою, дозволяє утримувати рівень положення компанії на ринку, її конкурентоспроможність, а також бути в курсі останніх тенденцій в області оплати праці. Крім того, порівняння рівнів оплати співробітників у вашій компанії з рівнем оплат таких спеціалістів на ринку праці, по галузі в цілому, дозволяє уникнути переходу ваших співробітників в інші компанії.
 • Створення ефективних схем матеріального і нематеріального стимулювання. Для ефективної мотивації персоналу, стабільності складу колективу, лояльності заробітних плат і премій, слід проводити оцінку платоспроможності інших компаній, а також розробляти систему мотивації персоналу, покладаючись на достовірні дані. Дослідження рівнів заробітних плат і складу компенсаційних пакетів для певних посад, а також аналіз кадрових політик і процедур, прийнятих на ринку, є зручним інструментом управління персоналом, котрий дозволяє отримати достовірну інформацію, необхідну для прийняття рішень в області оплати праці, формування політик підбору і відбору, навчання і мотивації персоналу. Слід відмітити, що основним засобом залучення й утримання персоналу являються додаткові пільги. Наприклад, виплата змінної частини винагороди згідно з результатами праці, дозволяє значно збільшити віддачу співробітників і, як наслідок, позитивно впливає на результати діяльності компанії. Тому, обираючи огляд, поцікавтесь, у якому форматі буде надана інформація про співвідношення фіксованої і змінної частин винагороди.

Крім того, згідно з Вашим запитом ми готові провести оглят заробітних плат і компенсаційних пакетів ваших конкурентів. Огляд заробітних плат проводиться поетапно:

 • Визначення цілей і змісту огляду;
 • Визначення досліджуваної вибірки;
 • Складання робочого опитувальника;
 • Проведення опитування, аналіз ЗМІ, Інтернет;
 • Аналіз і обробка даних;
 • Надання даних.

Огляди заробітних плат готуються тільки на замовлення з урахуванням специфіки діяльності Вашої компанії.


Докладніше про цю послугу можна дізнатися за телефоном +38 (098) 126 13 34, або за адресою info@powerpact.com.ua.